Podnik přátelský rodiněDatum konání:
19.5.2015

Naše organizace se po úspěchu v soutěži vyhlášené Sítí mateřských center o Společnost přátelskou rodině přihlásila do soutěže, kterou v závěru roku 2014 vyhlásil Kraj Vysočina.

Soutěž byla nazvána Podnik přátelský rodině a jak uvedl při vyhlašování výsledků Petr Krčál, radní Kraje Vysočina pro oblast sociálních věcí, hodnocena v ní  byla mimo jiné oblast využití flexibilních forem práce, personálního rozvoje a vzdělávání zaměstnanců, oblast péče o zaměstnance s rodinami a na mateřské a rodičovské dovolené a v neposlední řadě úroveň firemní kultury. Soutěž byla vyhodnocována ve třech kategoriích: podnik do 25 zaměstnanců, 25 - 250 zaměstnanců a nad 250 zaměstnanců.

Naše organizace soutěžila v nejvíce obsazené kategorii 25 - 250 zaměstnanců a nakonec ze 16 přihlášených zvítězila! Cenu jsme převzali z rukou zástupců Kraje Vysočina na slavnostním vyhlášení výsledků dne 14. 5. 2015 v Horáckém divadle v Jihlavě (viz foto). Poté jsme se zúčastnili i slavnostního večera s úžasným divadelním představením Caveman.

          


Preferujete ubytování na jednolůžkovém pokoji?
a) Ano, měl by to být standard.
  
 230
b) Ne, raději dvoulůžkový.
  
 53
c) Ne, raději třílůžkový.
  
 43
d) Je mi to jedno.
  
 39

Vyhledat v textu

26. 9. Andrea

Zítra: Jonáš