Domov pro seniory U Panských           certifikace1.gif

DOMOV U PANSKÝCH JE OD LEDNA 2013 DRŽITELEM CERTIFIKÁTU ZNAČKA KVALITY, který uděluje ASOCIACE POSKYTOVATELŮ SOCIÁLNÍCH SLUŽEB ČR. 

Domov prošel v roce 2017 opakovanou certifikací a získal maximální počet 5 hvězd v oblastech Stravování, Péče a Kultura a volný čas. V oblasti Partnerství získal domov 4 hvězdy.

Domov v Havlíčkově Brodě U Panských je zrekonstruovaná třípodlažní rodinná vila s výtahem, vlastní kuchyní a prádelnou. K objektu náleží v každém patře terasa a rozlehlá zahrada. Zahrada je vybavena bezbariérovými cestami, takže i méně  mobilní klienti mohou zahradu využívat. K posezení zve obyvatele domova a jejich blízké i nově vybudovaný altánek s ohništěm. Pokoje jsou většinou dvou a třílůžkové s vlastním sociálním zařízením, některé pokoje jsou vícelůžkové.

 

Kapacita objektu je 17 pokojů, celkem 43 lůžek.

Pokoje jsou jedno, dvou, tří a čtyřlůžkové, většinou s vlastním sociálním zařízením, jeden pokoj je šestilůžkový.

 

 Návštěvy

Obvyklá návštěvní doba je každý den od 8.00 hod. do 19.00 hod., po dohodě s personálem je však možné návštěvy uskutečnit i mimo tuto dobu. Ve večerních hodinách, v době podávání jídla, zvýšené nemocnosti či z jiných provozních důvodů pak prosíme návštěvy o respektování pokynů personálu.