Ježíškova vnoučataDatum konání:
3.12.2018

Kouzelník Pavel Kožíšek se proměnil v Ježíškovo vnouče

Je advent, čas kouzel, pohody a lásky….

 Myslíte si, že takto začíná pouze pohádka? Ne! Kouzelné a krásné věci se opravdu dějí a to díky hodným lidem. Ptáte se, kdeže jsou? Odpověď zní:  V naší republice!

 Existuje zde spoustu hodných a vstřícných lidí a ráda jich několik prozradím. Jsou to lidé, kteří vymysleli a uskutečňují projekt Ježíškova vnoučata a pak všechna Ježíškova vnoučata, která obdarovávají potřebné lidi v celé republice. Mezi tato vnoučata patří i kouzelník Pavel Kožíšek a jeho asistentka Hanka Mašlíková, kteří v rámci tohoto projektu splnili přání seniorům z Domova pro seniory Havlíčkův Brod, Husovy ulice.

 Naši senioři projevili přání zhlédnout kouzelnické vystoupení. Vzhledem k omezeným finančním možnostem aktivizační pracovnice už dlouho dobu přemýšlely, jak uskutečnit nějaké opravdu pěkné vystoupení a hlavně, kde sehnat štědrého sponzora. Zkusili jsme tedy přání poslat na „nejvyšší místa“ – přímo Ježíškovi  - a ono to opravdu vyšlo! Jako Ježíškovo vnouče se nám ozval sám Pavel Kožíšek a my jsme měli možnost jeho vystoupení s našimi klienty zhlédnout. Atmosféra byla opravdu adventní, plná dobré pohody a úsměvů. Vystoupení si užili nejen naši klienti, ale i personál.

 Chtěli bychom tedy poděkovat všem Ježíškovým vnoučatům za to, že jsou a také Pavlu Kožíškovi a jeho milé asistence za to, že nám předvedli, kromě jiných kouzel, i proměnu v Ježíškova vnoučata.

DSC_2854.JPG


Jaké jsou dle Vašeho názoru průměrné měsíční náklady na jedno lůžko v našem zařízení?
a) cca 15 000 Kč
  
 36
b) cca 25 000 Kč
  
 19
c) cca 35 000 Kč
  
 24
d) cca 45 000 Kč
  
 59
e) cca 55 000 Kč
  
 16

Vyhledat v textu

18. 11. Romana

Zítra: Alžběta