Dobrovolníci z Providentu pomohli v domově seniorů s upletením betlémuDatum konání:
22.9.2016

Tisková zpráva, Provident

Praha, Břevnice 27.9.2016 – Nový slaměný betlém budou mít na Vánoce obyvatelé Domova pro seniory v Břevnici u Havlíčkova Brodu. Upletli jim ho dobrovolníci z finanční společnosti Provident Financial. Hotový betlém v nadživotní velikosti ozdobí domov, který se zabývá péčí o seniory s demencí a trvale zde žije přes dvacet klientů.

Třiadvacet zaměstnanců osobního oddělení dále pomohlo seniorům s nutnou podzimní údržbou domova i zahrady. Umyli všechna okna, natřeli zahradní domky i herní prvky, opravili plot a ještě založili nové záhony pro pěstování dýní. Práci si zpestřili i nadháněním a stěhováním ovcí, které od jara do podzimu spásají trávu na pozemcích domova a na zimu se musejí odvézt do zatepleného výběhu.

Velmi si ceníme, že si i soukromé firmy vzpomenou na sociální zařízení jako naše a podpoří nás. Nejenom prací a penězi, ale i tím, že si s našimi pacienty popovídají a stráví s nimi hezké chvíle,“ uvedla vedoucí domova Marie Prášková.

Akce se zúčastnilo třiadvacet personalistů z Čech i ze Slovenska, včetně členů nejvyššího vedení. Během dobrovolnického dne dostal domov od Providentu také symbolický šek v hodnotě 10 tisíc korun, které budou využity na zvelebení areálu.

1.JPG

2.JPG 3.JPG

Poskytujeme vám na našich stránkách dostatek informací?
a) Ano, informací je dostatek
  
 421
b) Průměrně
  
 255
c) Ne, informací je nedostatek
  
 282

Fulltextové vyhledávání

Vyhledat v textu

21. 10. Brigita

Zítra: Sabina