19. 3. Josef

Zítra: Světlana

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O nás > Práce u nás

Práce u nás

Domov pro seniory Havlíčkův Brod, p. o. vypisuje výběrové řízení na pozici:

Vedoucí staniční sestra

Popis pozice:

  • zajišťování zdravotní péče o klienty s demencí, spolupráce s lékaři, rodinami
  • zajišťování plynulého chodu ošetřovatelské péče, sledování její odborné úrovně, vedení zdravotního úseku, organizace, řízení a kontrola činnosti zdravotnických pracovníků
  • administrativní činnosti – vedení písemné i elektronické dokumentace
  • podmínkou je vzdělání v oboru všeobecná sestra

Uvítáme:

  • dobré komunikační a manažerské schopnosti
  • zkušenost s vedením kolektivu sester
  • specializovanou způsobilost
  • ochotu se dále vzdělávat

Nabízíme:

  • jednosměnný provoz
  • možnost sebevzdělávání (podporu pro případné získání specializované způsobilosti)
  • platovou třídu 11, příplatek za neuropsychickou zátěž, příplatek za vedení, po zapracování osobní ohodnocení
  • smysluplnou práci v hezkém, moderním prostředí
  • možnost seberealizace

Benefity:

  • pružnou pracovní dobu, možnost občasné práce z domu
  • 6 týdnů dovolené
  • závodní stravování
  • možnost čerpání příspěvků FKSP
  • až 3 dny sick-days
  • jsme podnik podporující slaďování profesního a osobního života.

Uzávěrka přihlášek je 20. 2. 2024

Zájemce předloží písemnou přihlášku, ve které uvede telefonický a e-mailový kontakt, profesní životopis, čestné prohlášení o trestní bezúhonnosti a kopii dokladu o dosaženém vzdělání a případné specializaci. Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Vaše přihlášky posílejte na e-mail: m.jedlickova@ddhb.cz. Bližší informace na telefonním čísle 603 299 354 - hlavní sestra Mgr. Lenka Drahošová, Ph.D.

Domov pro seniory Havlíčkův Brod, p. o. hledá do svého týmu:

Sestru (všeobecnou nebo praktickou)

jedná se o práci u lůžka ve dvojsměnném provozu na pracovišti DZR (domov se zvláštním režimem), které se zaměřuje na péči o seniory s demencí.

Uvítáme:

  • pozitivní vztah k seniorům
  • příjemné a vstřícné vystupování
  • sociální cítění, komunikativnost, samostatnost a zodpovědnost

Nabízíme:

  • výši úvazku dle dohody (nabízíme i zkrácený úvazek)
  • příplatek za neuropsychickou zátěž
  • příplatek za směnný provoz
  • platovou třídu 10 (všeobecná sestra) nebo 9 (praktická sestra), po zapracování osobní ohodnocení
  • smysluplnou práci v hezkém, na Vysočině v jednom z nejmodernějších prostředí
  • možnost seberealizace při pomoci klientům

Benefity:

  • možnost dalšího vzdělávání
  • 6 týdnů dovolené, sick-days

Zájemce předloží písemnou přihlášku, ve které uvede telefonický a e-mailový kontakt, profesní životopis, čestné prohlášení o trestní bezúhonnosti a kopii dokladu o dosaženém vzdělání a případné specializaci. Nástup možný dle dohody.