26. 5. Filip

Zítra: Valdemar

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuálně > Domov ve Břevnici získal opět vysoké hodnocení od České alzheimerovské společnosti

Domov ve Břevnici získal opět vysoké hodnocení od České alzheimerovské společnostiV domově se zvláštním režimem v Břevnici, který poskytuje služby pro klienty s alzheimerovou chorobou a jinými typy demencí, proběhlo v měsíci červnu již potřetí hodnocení kvality poskytované péče. Hodnocení provádí Česká alzheimerovská společnost na žádost organizace a hodnotí se zejména přístup personálu, zavedené pracovní postupy, zajištění zdravotní péče, aktivizace klientů, zajištění rehabilitační a paliativní péče, vnější i vnitřní prostředí domova.

Domov ve Břevnici získal opakovaně velmi vysoké bodové ohodnocení a obhájil tak certifikát Vážka na vysoké úrovni. A to i přesto, že domov nemá právě ideální materiálně technické podmínky a budova by nutně potřebovala zásadní rekonstrukci. Vnější prostředí a zejména práci personálu však hodnotí certifikační komise jako vynikající.

V Kraji Vysočina jsou pouze tři  zařízení certifikovaná Českou alzheimerovskou společností. Výsledek je oceněním práce celého pracovního týmu ve Břevnici.