19. 4. Rostislav

Zítra: Marcela

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuálně > Naše zařízení získalo akreditaci zdravotní péče SAK

Naše zařízení získalo akreditaci zdravotní péče SAKVzhledem k tomu, že v našem domově velmi narůstá potřebnost zajištění kvalitní zdravotní péče, rozhodlo se vedení organizace pro externí zhodnocení zejména práce zdravotních sester, ale i všech dalších pracovníků poskytujících naše služby Spojenou akreditační komisí (SAK), která kontroluje poskytování zdravotní péče např. i v Nemocnici Havlíčkův Brod. 

Ve dnech 12. a 13. února 2020 proběhla v našem zařízení očekávaná návštěva akreditační komise, na kterou jsme se téměř dva roky poctivě připravovali. Paní auditorky dva dny kontrolovaly naši práci, vnitřní předpisy, nastavené postupy,  organizaci práce na jednotlivých pracovištích a další  parametry. Průběh auditu byl pro nás všechny náročný, ale na závěr paní auditorky konstatovaly, že s přístupem všech pracovníků byly velmi spokojeny a i my jsme byli spokojeni s profesionálním přístupem pracovníků Spojené akreditační komise.

Závěrečná zpráva potvrdila, že naše zařízení úspěšně absolvovalo akreditační šetření, splnilo požadavky akreditačních standardů a získalo akreditaci na tři roky. Velmi si této akreditace vážíme, budeme se snažit pokračovat v dobře zavedené praxi a ještě se dále zlepšovat.