Uvolnění prostor pro ODNDatum konání:
23.5.2016

Na základě dohody mezi naším domovem pro seniory, Nemocnicí Havlíčkův Brod a Krajem Vysočina, který je naším společným zřizovatelem, došlo k uvolnění prostor v 2. patře domova Husova pro potřeby oddělení dlouhodobě nemocných.

Je to z toho důvodu, že začátkem července by mělo dojít k odstranění stavby sousedního nemocničního pavilonu, v němž je v současné době oddělení dlouhodobě nemocných umístěno. Nemocnice nemá možnost umístit toto oddělení v jiných náhradních prostorách do doby, než bude pro ODN upraven pavilon bývalé ortopedie. Protože společným zájmem nás všech je udržení provozu jak ODN, tak i kapacity našeho zařízení, došlo k sestěhování našich klientů do upravených náhradních prostor v prvních podlažích budovy a k uvolnění 2. patra pro potřeby Nemocnice HB. Prostory byly předány 23. 5. 2016.

Naše náhradní prostory byly velmi dobře připraveny a tak doufáme, že nikomu nevznikly žádné zásadní komplikace. Za případné nepohodlí při stěhování či soužití na vícelůžkových pokojích se omlouváme. Jedná se ale pouze o dočasné řešení, po dokončení rekonstrukce pavilonu bývalé ortopedie se všichni bez problémů vrátí na své pokoje. A pak se budeme již těšit, až na místě současného pavilonu ODN vznikne nový, moderní domov pro seniory.


Poskytujeme vám na našich stránkách dostatek informací?
a) Ano, informací je dostatek
  
 421
b) Průměrně
  
 255
c) Ne, informací je nedostatek
  
 282

Fulltextové vyhledávání

Vyhledat v textu

21. 10. Brigita

Zítra: Sabina