21. 7. Vítězslav

Zítra: Magdaléna

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuálně > Návštěvy v zařízení

Návštěvy v zařízeníVzhledem k současné epidemiologické situaci pokračuje v našem zařízení omezení volného vstupu do zařízení.

Protože víme, jak jsou návštěvy pro naše klienty důležité, nechceme přistupovat k jejich plošnému zákazu, ale potřebujeme k tomu součinnost a zodpovědný přístup návštěvníků.

Návštěvy realizujeme individuálně po předchozí telefonické dohodě se sociální pracovnicí či staniční sestrou, případně s pracovníkem recepce na budově Husova. Doporučujeme zvolit ze strany návštěvníků nižší frekvenci návštěv.

Z důvodu minimalizace přenosu nákazy doporučujeme realizovat návštěvy pouze ve venkovních prostorách, pokud to lze vzhledem k počasí či zdravotnímu stavu klienta.

Při vstupu do našich budov žádáme všechny návštěvníky o maximální zodpovědnost: 

  • Návštěvy musí mít minimálně roušku, v současné době doporučujeme raději respirátor FFP2
  • Je nutné používat dezinfekci rukou
  • Je nutné dodržovat dostatečné rozestupy (1,5 - 2 m).
  • U návštěv měříme teplotu a vyplňují si dotazník o bezinfekčnosti.

Je nám velmi líto, že k nějakým omezením musíme přistupovat, ale děje se tak z důvodu snahy snížit koncentraci a počet cizích osob pohybujících se v zařízení a omezit tak riziko nákazy našich klientů i zaměstnanců.

Volný pohyb klientů samozřejmě neomezujeme.

Omezení počtu a frekvence návštěv se netýká klientů v terminálním stádiu, návštěvy u nich probíhají ale rovněž individuálně po předchozí telefonické domluvě.

Děkujeme Vám velmi za pochopení a respektování této situace, chráníte tak Vaše blízké.