26. 5. Filip

Zítra: Valdemar

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuálně > Převzetí Ceny Rady vlády pro seniory a stárnutí populace

Převzetí Ceny Rady vlády pro seniory a stárnutí populaceV rámci 3. ročníku Fóra rodinné politiky, které letos Ministerstvo práce a sociálních věcí uspořádalo v prostorách Univerzity Pardubice, byly předány Ceny Rady vlády pro seniory a stárnutí populace.

V kategorii „kolektiv či projekt“ cenu získali naši zaměstnanci z pracoviště Břevnice.

Touto cenou Rada vlády pro seniory a stárnutí populace každoročně oceňuje osobnosti, organizace a dalším subjekty za významný přínos ke zvýšení kvality života seniorů a k řešení problematiky stárnutí a stáří. V letošním roce, vzhledem k nové zkušenosti s epidemií COVID-19, Rada považovala za důležité ocenit zejména ty, kteří pomáhali seniorům v tomto nelehkém období.

Ocenění  v kategorii „kolektiv či projekt“ získali naši zaměstnanci z pracoviště Břevnice, kteří museli čelit nákaze Covid 19 přímo v zařízení. Je třeba vyzdvihnout velmi lidský a obětavý přístup všech členů kolektivu, kdy se dokázali ve vysoce obtížných podmínkách s nasazením vlastního života a zdraví postarat o nemocné klienty, kteří ve většině případů díky výborné péči nemuseli být hospitalizováni a také se z onemocnění postupně zotavili.

Ocenění jsme převzali z rukou náměstkyně ministryně práce a sociálních věcí paní Jentschke Stöcklové za přítomnosti náměstka hejtmana pro oblast sociálních věcí pana Pavla Fraňka.

Cena.jpg