26. 5. Filip

Zítra: Valdemar

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuálně > Události Husova > Ježíškova vnoučata

Ježíškova vnoučataDatum konání:
3.12.2018

Kouzelník Pavel Kožíšek se proměnil v Ježíškovo vnouče

Je advent, čas kouzel, pohody a lásky….

Myslíte si, že takto začíná pouze pohádka? Ne! Kouzelné a krásné věci se opravdu dějí a to díky hodným lidem. Ptáte se, kdeže jsou? Odpověď zní: V naší republice!

Existuje zde spoustu hodných a vstřícných lidí a ráda jich několik prozradím. Jsou to lidé, kteří vymysleli a uskutečňují projekt Ježíškova vnoučata a pak všechna Ježíškova vnoučata, která obdarovávají potřebné lidi v celé republice. Mezi tato vnoučata patří i kouzelník Pavel Kožíšek a jeho asistentka Hanka Mašlíková, kteří v rámci tohoto projektu splnili přání seniorům z Domova pro seniory Havlíčkův Brod, Husovy ulice.

Naši senioři projevili přání zhlédnout kouzelnické vystoupení. Vzhledem k omezeným finančním možnostem aktivizační pracovnice už dlouho dobu přemýšlely, jak uskutečnit nějaké opravdu pěkné vystoupení a hlavně, kde sehnat štědrého sponzora. Zkusili jsme tedy přání poslat na „nejvyšší místa“ – přímo Ježíškovi - a ono to opravdu vyšlo! Jako Ježíškovo vnouče se nám ozval sám Pavel Kožíšek a my jsme měli možnost jeho vystoupení s našimi klienty zhlédnout. Atmosféra byla opravdu adventní, plná dobré pohody a úsměvů. Vystoupení si užili nejen naši klienti, ale i personál.

Chtěli bychom tedy poděkovat všem Ježíškovým vnoučatům za to, že jsou a také Pavlu Kožíškovi a jeho milé asistence za to, že nám předvedli, kromě jiných kouzel, i proměnu v Ježíškova vnoučata.

Ježíškovy vnoučata